Možnosti výuky potápěčských kurzů

Nabízíme všechny způsoby absolvování potápěčských kurzů. Jsme schopni přizpůsobit se jakýmkoliv Vašim požadavkům či potřebám.

Standardní forma potápěčského kurzu

Běžné kurzy probíhají skupinově ve večerních hodinách u nás na učebně, obvykle 3 x týdně. Jejich délka záleží na rozsahu jednotlivých kurzů. Základní potápěčský kurz lze takto absolvovat za 2 týdny.

Individuální forma potápěčského kurzu

Individuální kurzy jsou určeny pro zájemce o výhradní přístup instruktora nebo časově vytíženým, kterým nevyhovuje časový harmonogram standardního potápěčského kurzu. Tato forma kurzu je možná pouze po osobní dohodě. V případě této formy je potřeba ke standardní ceně připočíst 100% ceny.

Intenzivní forma potápěčského kurzu

Intenzivní kurzy probíhají nejčastěji každý den. Takto lze získat potápěčskou certifikaci za 4 dny.

V ČR probíhají intenzivní kurzy potápění obvykle o prodloužených víkendech, a to v průběhu celého dne. Tato podoba kurzu je vhodná zejména pro vzdálenější zájemce o potápění. K tomuto průběhu kurzu nabízíme ubytování. Realizujeme ji po dohodě i v místě vašeho bydliště.

Rozložená forma potápěčského kurzu

Rozložená forma kurzu je vhodná pro časově vytížené zájemce o potápění, kteří nevyžadují individuální přístup. Stejně tak je možné domluvit rozložené absolvování kurzu v případě Vašeho nenadálého odjezdu na delší pracovní cestu nebo například v případě zdravotních problémů.

Kde nás najdete

LAMKRA DIVECENTER RABAC

Maslinica BB
Rabac
Chorvatsko

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: +385 996 555 455
Tel.: +420 608 871 838

Otevírací doba: 9.00 - 17.00 (každý den)
GPS: 45°04'48.45 N, 14°09'07.72 E

Vytisknout

 

Facebook