Rekreační kurzy

TRY SCUBA - VYZKOUŠEJ SI POTÁPĚNÍ

tryscubaTento kurz se skládá ze tří lekcí. První - šnorchlování a další dvě lekce - potápění s přístrojem v otevřené vodě.

CENA: 90,-€

SCUBA RANGER

SSI SCUBA Ranger Tento kurz je určen našim nejmladším, dětem od 8 do 12 let. Hravou formou se naučí sami kompletovat výstroj a základní cviky potřebné pro potápění s přístrojem. Po zakončení kurzu se mohou potápět s dospělým kvalifikovaným doprovodem v bazéně nebo uzavřených vodách.

CENA: 360,-€

SCUBA DIVER

w scuba diverTento program je vhodný pro studenty potápění, kteří nemají čas ukončit program Open Water Diver. V programu studenti získají výcvik a zkušenosti, potřebné pro bezpečné potápění ve volné vodě pod dozorem dive profesionála. Získáte certifikaci SSI Scuba Diver, kterou můžete v navazujícím výcviku rozšířit na certifikaci
Open Water Diver.
 
 

CENA: 230,-€

OPEN WATER DIVER - POTÁPĚČ OTEVŘENÉ VODY

OWDJe nejzastoupenější potápěčská kategorie na světě. Tato kvalifikace znamená, že potápěč zvládl základní teorii a techniky pro potápění s nezávislým potápěčským přístrojem. Potápěč je vycvičen pro bezpečné potápění a techniku poskytnutí první pomoci při nehodě. Kurz se skládá ze šesti teoretických lekcí, pěti praktických lekcí v bazénu nebo v uzavřené vodě a pěti praktických lekcí v otevřené vodě. Potápí se ve dvojici do hloubky 18 metrů, minimální věk pro získání kvalifikace je 12 let – JUNIOR OPEN WATER DIVER.
 
 

CENA: 395,-€

ADVANCED ADVENTURER - POKROČILÝ POTÁPĚČ PRO OTEVŘENÉ VODY

AAProgram SSI Advanced Adventurer byl vytvořen proto, abyste si mohli vyzkoušet různé specializované programy, než se rozhodnete, že absolvujete některý z nich. Je to skvělý způsob, jak si vyzkoušet, o čem specializované pokračovací programy vůbec jsou, a jak cenné mohou být pro Vaše potápěčské výpravy. Certifikát  pro Advanced Adventurer získáte po absolvování pěti ponorů z pěti různých specializací.  Vybrat si můžete např: Navigace, potápění z lodě,  potápění v suchém obleku, potápění ve vlnách a proudech, potápění pod ledem, hloubkové potápění, dokonalé vyvážení, potápění v noci a za omezené viditelnosti, potápění na vracích, potápění s nitroxem ...

CENA: 290,-€

SPECIALTY  - POTÁPĚČSKÉ SPECIALIZACE

Spec Program pro potápěčské speciality umožňuje rozšiřování potápěčských znalostí a zručností výběrem jedné nebo více specialit z programu, který Vám nabízí SSI. SSI nabízí tyto speciality:

  • potápění s nitroxem
  • potápění v noci a při omezené viditelnosti
  • vrakové potápění
  • hloubkové potápění
  • navigace, potápění z lodě
  • potápění v suchém obleku
  • potápěč fotograf aj..
  • science of diving

Kurz se skládá ze dvou specializačních ponorů, teoretické části a závěrečné zkoušky pro každou kategorii.

CENA: 150,-€ / jedna specializace

DIVER STRESS & RESCUE - POTÁPĚČ ZÁCHRANÁŘ

stress Potápěč, který mimo to, že ovládá poskytnutí první pomoci, umí rozpoznat a předejít stresovým situacím, ve kterých se může ocitnout nezkušený potápěč. Rozpoznání stresu a ostatních potencionálních potápěčských nehod i poskytnutí první pomoci pod vodou a na hladině, jsou dovednosti získané v tomto kurzu. Kurz se skládá ze dvou teoretických lekcí a ze čtyř lekcí ve vodě. Tento kurz je povinný pro kurz Vedoucí Potápění (DiveCon). 
 

CENA: 320,-€

DIVEGUIDE - PRŮVODCE

DG

Tento kurz je určen pro ty z Vás, kteří mají kvalifikaci AOWD, Stress Rescue a minimálně 40 ponorů před začátkem kurzu a minimální věk 18let. Cílem je dělat nové, dobře připravené a všestranné profesionální potápěče. SSI Dive Guide může doprovázet a vést certifikované potápěče. Navíc, po splnění programu Snorkeling Instructor, může Dive Guide učit a certifikovat kurz šnorchlování. Stává se samostatným potápěčem a potápěčem profesionálem.


CENA: 490,-€

DIVEMASTER

DM

Když potápěč certifikovaný jako Dive Guide úspěšně splní kurz Science of Diving (Věda o potápění), stává se z něj Divemaster. Divemaster může učit program zkušebních ponorů Try Scuba (pouze v bazénu), stejně jako asistovat SSI instruktorovi u bazénové části/chráněné vody/otevřené vody kurzu OWD pod přímým dohledem. Samozřejmě může dělat průvodce pro certifikované potápěče! K tomu všemu se z něj stává potápěč profesionál s všude známou certifikací SSI Divemaster!


CENA: 590,-€

DIVECON - ASISTENT INSTRUKTOR

SSI Divecon Tento kurz je určený pro potápěče, kteří se chtějí začít potápět na profesionální úrovni. Skládá se ze šesti lekcí v otevřených vodách a dvanácti teoretických lekcí. Povinný je také kurz Stress and Rescue a kurz První pomoci. Tento kurz Vám umožňuje pracovat jako vedoucí potápění nebo asistovat instruktorovi při výcviku potápěčů.
 

CENA: 800,-€

Kde nás najdete

LAMKRA DIVECENTER RABAC

Maslinica BB
Rabac
Chorvatsko

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: +385 996 555 455
Tel.: +420 608 871 838

Otevírací doba: 9.00 - 17.00 (každý den)
GPS: 45°04'48.45 N, 14°09'07.72 E

Vytisknout

 

Facebook