Ubytování Rabac

Hotely Maslinica

Hotelový komplex "Maslinica"

Hotelový komplex je situován v Olivové zátoce "Maslinica" v blízkosti nádherného městečka Rabac. Každý z nově zrekonstruovaných hotelů je kvalitně vybaven a všechny mají společné 2 venkovní bazény a nádhernou okolní zeleň, rozprostírající se na 200 000 m2. Centrum Rabacu je 300 m vzdálené pěší promenádou podél moře.

V ceně ubytování je polopenze v podobě bufetu podávaná v restauracích jednotlivých hotelů nebo na přání zákazníka v restauraci na pláži.

Pokoje jsou standartně dvoulůžkové. V kategoriích A a B (výhled na moře s balkonem či terasou) je možnost tří i čtyřlůžkových pokojů. Nedílnou součástí pokojů je koupelna (sprcha) s WC, TV + SAT, telefon, trezor, větrák. Za příplatek je možné objednat pokoj s klimatiazaci nebo pokoj jednolůžkový nebo plnou penzi. Pokoje jsou s výhledem na cestu nebo na moře. Většina pokojů s výhledem na moře mají terasu.

Číst dál: Hotely Maslinica

Mobilní domky v Rabacu

Stylové kempingové domky jsou umístěny v autokempu Oliva ve vzrostlé zeleni fíkovníků a olivovníků, která vytváří v horkých dnech příjemný stín. Domek se stává ze 2 dvoulůžkových pokojů, v jednom s maželskou postelí a druhém s oddělenými lůžky. Je zde možnost vytvoření přistýlky v obývacím koutku, který je součástí kuchyně. Domky jsou účelně zařízené, mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo) a plně vybavenou kuchyň s obývacím koutkem, který je vybaven TV se satelitem.  Všechny domky mají elektrický přímotop pro použití v chladnějších měsících a většina mobilních domků je vybavena klimatizací pro použití v horkých letních dnech (karta pro aktivaci k dostání na recepci za příplatek). Samostatný vchod, teráska se zahradním nábytkem a parkovací místo  jsou taktéž součástí.
Potápěčská základna se nachází v několik set metrů vzdáleném hotelu Mimosa.

Číst dál: Mobilní domky v Rabacu

Kde nás najdete

LAMKRA DIVECENTER RABAC

Maslinica BB
Rabac
Chorvatsko

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: +385 996 555 455
Tel.: +420 608 871 838

Otevírací doba: 9.00 - 17.00 (každý den)
GPS: 45°04'48.45 N, 14°09'07.72 E

Vytisknout

 

Facebook